Urząd Miejski w Sośnicowicach

Zarządzenie Burmistrza Sośnicowic nr 75/2020 z dnia 15 czerwca 2020 r.

w sprawie przyjęcia Regulaminu losowania deklaracji z naboru uzupełniającego w ramach projektu partnerskiego pn. „Odnawialne źródła energii poprawą jakości środowiska naturalnego na terenie Gmin Partnerskich: Tarnowskie Góry, Gaszowice, Jejkowice, Lyski, Krupski Młyn, Kuźnia Raciborska, Nędza, Lelów, Psary, Sośnicowice, Tworóg.”
Zadanie: „Poprawa jakości powietrza poprzez zwiększenie udziału OZE w wytwarzaniu energii na terenie Gminy Sośnicowice”


Data wytworzenia: 2020-06-15 Autor: djaroszynska Data publikacji: 2020-06-15 15:01 Osoba udostępniająca na stronie: djaroszynska Data ostatniej modyfikacji: 2020-06-16 Osoba modyfikująca: djaroszynska
Wersja kontrastowa Wersja graficzna Powiększ Pomniejsz