Zostań Partnerem Karty Dużej Rodziny

Burmistrz Sośnicowic informuje, że  przedsiębiorcy i instytucje z terenu Gminy Sośnicowice takie jak: hotele,
obiekty gastronomiczne, handlowe itp. mogą dołączyć do grona Partnerów Karty Dużej Rodziny.

Szczegółowe informacje o  warunkach przystąpienia można znaleźć w informatorze: „Zostań Partnerem Karty Dużej Rodziny”.

Moduł Obsługi Partnera w ramach programu Karta Dużej Rodziny dostępny na stronach: rodzina.gov.pl oraz empatia.mpips.gov.pl ułatwia przystąpienie do programu. Wystarczy wypełnić e-deklarację, poprzez wskazanie m.in. jakie zniżki chce się zaoferować. O uzgodnieniu warunków współpracy Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej lub  Wojewoda (w przypadku podmiotów działających lokalnie) podpisze z firmą lub instytucją umowę.

Status partnera programu to szereg korzyści, takich jak wzrost rozpoznawalności czy też pozyskanie grupy lojalnych klientów. Dodatkowo partnerzy mogą posługiwać się znakiem „Tu honorujemy Kartę Dużej Rodziny” w materiałach informacyjnych i promocyjnych.

Deklarację można złożyć: https://empatia.mpips.gov.pl/web/piu//formularz-zgloszenia-kdr

Informator „Zostań Partnerem Karty Dużej Rodziny” w załączniku.

Data wytworzenia: 2015-12-08 07:50 Autor: Teresa Kołodziej Data publikacji: 2015-12-08 07:50 Osoba udostępniająca na stronie: Kamil Kionka Data ostatniej modyfikacji: 2015-12-08 Osoba modyfikująca: Kamil Kionka