Europejski Kongres Gospodarczy

Uprzejmie informujemy, że Grupa PTWT z siedzibą w Katowicach oraz Śląski Związek Gmin i Powiatów organizuje w dniach 15 – 17 kwietnia 2009 r. w Katowicach, Europejski Kongres Gospodarczy. Zgodnie z założeniem, Kongres ten ma być jedną z największych imprez biznesowych organizowanych w Europie Środkowej, a także miejscem dialogu i debaty o kształcie europejskiej gospodarki w najbliższych latach, w szczególności w kontekście globalnego kryzysu finansowego. Do udziału w Kongresie zostały zaproszone czołowe postacie europejskiej polityki i gospodarki, przedstawiciele polskiego Rządu, Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, posłowie do Parlamentu Europejskiego oraz wiele innych znakomitości.
Jednocześnie informujemy, że warunkiem uczestnictwa w Europejskim Kongresie Gospodarczym jest dokonanie rejestracji za pośrednictwem formularza na stronie www.eec2009.eu

Data wytworzenia: 2009-02-09 11:13 Autor: Paweł Nawara Data publikacji: 2009-02-09 09:59 Osoba udostępniająca na stronie: root Data ostatniej modyfikacji: 2011-12-05 Osoba modyfikująca: root