Urząd Miejski w Sośnicowicach

Informacja dot. nadawania nr PESEL obywatelom Ukrainy

Informacja dot. nadawania nr PESEL obywatelom Ukrainy

Celem zapewnienia sprawnej obsługi bieżącej  Mieszkańców, informujemy, że obywatele Ukrainy ubiegający się o nadanie numeru PESEL będą obsługiwani  
od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 13.00

Ze względu fakt, że sama procedura nadania numeru PESEL zajmuje trochę czasu, prosimy o przestrzeganie godzin przyjmowania stron, aby każdy klient mógł zostać obsłużony.

Dziękujemy za wyrozumiałość!

З метою забезпечення ефективної взаємодії та обслуговування резидентів,  повідомляємо, що громадяни України, які звертаються за допомогою у наданні номера PESEL, зможуть скористатися послугами з Понеділка до П’ятниці з 8:00 до 13:00. У зв’язку з тим, що процедура присвоєння номера PESEL займає деякий час, просимо дотримуватися годин прийому, щоб ми мали можливість надати послуги кожному клієнту.

Дякуємо за розуміння.


Data wytworzenia: 2022-03-28 11:38 Autor: Kamil Kionka Data publikacji: 2022-03-28 11:38 Osoba udostępniająca na stronie: Kamil Kionka Data ostatniej modyfikacji: 2022-03-30 Osoba modyfikująca: Dominika Jaroszyńska