Nabór wniosków na rok 2015

Uprzejmie informujemy, że Gmina Sośnicowice w roku 2015 będzie realizowała IV ETAP Programu Ograniczenia Niskiej Emisji.

Dlatego też informujemy o możliwości uzyskania dofinansowania na realizację inwestycji w zakresie:

• wymiana źródła ciepła na nowy ekologiczny kocioł,

• wymiana źródła ciepła na nowy ekologiczny kocioł wraz z montażem kolektorów słonecznych,

• montaż kolektorów słonecznych do ekologicznego źródła ciepła.

Burmistrz Sośnicowic ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie kosztów poniesionych na modernizację źródeł ciepła budynków indywidualnych z terenu Gminy Sośnicowice- Etap III" w ramach wdrożenia „Programu ograniczenia niskiej emisji na terenie Gminy Sośnicowice".

W oparciu o „Regulamin udzielania dofinansowania kosztów poniesionych na modernizację źródeł ciepła budynków indywidualnych z terenu Gminy Sośnicowice- Etap III", który dostępny jest na stronie BIP Urzędu Miejskiego sosnicowice.i-gmina.pl  (ramka wnioski na dole strony głównej)  mieszkańcy Gminy zainteresowani wymianą źródła ciepła i montażem układu solarnego w roku 2015 proszeni są o złożenie stosowanego wniosku.

Termin składania wniosków wyznacza się do

25 września 2014 roku.

W oparciu o złożone wnioski mieszkańców Gmina przygotuje wniosek aplikacyjny o dofinansowanie z WFOŚiGW w Katowicach. Dofinansowaniu podlegać mogą inwestycje wykonane po pozytywnym rozpatrzeniu złożonego wniosku do WFOŚiGW i otrzymaniu zapewnienia dofinansowania. Nie mogą być objęte dofinansowaniem prace wykonane przed datą podpisania umowy.

Druk wniosku można pobrać u sołtysów, w Urzędzie, lub ze strony BIP Urzędu sosnicowice.i-gmina.pl   (ramka wnioski na dole strony głównej)

Serdecznie zapraszamy do składania wniosków.

Data wytworzenia: 2014-09-11 09:10 Autor: Irena Szykowska Data publikacji: 2014-09-11 09:10 Osoba udostępniająca na stronie: Kamil Kionka Data ostatniej modyfikacji: 2014-09-11 Osoba modyfikująca: Kamil Kionka