Urząd Miejski w Sośnicowicach

Obwieszczenie Wójta Gminy Gierałtowice informujące strony postępowania o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach przedsięwzięcia polegającego na przebudowie drogi powiatowej nr 2924S – Górnicza w Stanicy oraz ul. Nowowiejska w Trachach

Obwieszczenie Wójta Gminy Gierałtowice informujące strony postępowania o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach przedsięwzięcia polegającego na przebudowie drogi powiatowej nr 2924S – Górnicza w Stanicy oraz ul. Nowowiejska w Trachach

Obwieszczenie Wójta Gminy Gierałtowice informujące strony postępowania o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach przedsięwzięcia polegającego na przebudowie drogi powiatowej nr 2924S – Górnicza w Stanicy oraz ul. Nowowiejska w Trachach


Data wytworzenia: 2023-03-13 Autor: Dominika Jaroszyńska Data publikacji: 2023-03-13 09:51 Osoba udostępniająca na stronie: djaroszynska Data ostatniej modyfikacji: 2023-04-03 Osoba modyfikująca: Dominika Jaroszyńska