Wyniki II naboru na stanowisko księgowegy w referacie finansowym

INFORMACJA O WYNIKACH NABORU NA STANOWISKO

Księgowy w Referacie Finansowym

Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru na ww. stanowisko została wybrana Pani MARIOLA KOZAK zamieszkała w Rachowicach.

Uzasadnienie dokonanego wyboru: W trakcie rozmowy kandydaci odpowiadali na przygotowane pytania. Komisja Rekrutacyjna po przeprowadzeniu drugiego etapu naboru – rozmowa kwalifikacyjna przyznała najwięcej punktów Pani Marioli Kozak. W ocenie Komisji Pani Mariola Kozak najlepiej zaprezentowała się na tle pozostałych kandydatów. Posiada predyspozycje i umiejętności pozwalające na prawidłowe wykonywanie proponowanych do objęcia obowiązków, deklaruje chęć podjęcia pracy w natychmiastowym terminie, jej oczekiwania finansowe są możliwe do spełnienia przez pracodawcę. Komisja pozytywnie zaopiniowała kandydaturę Pani Marioli Kozak do objęcia stanowiska Księgowej w Referacie Finansowym w Urzędzie Miejskim w Sośnicowicach.

Burmistrz Sośnicowic

/ – / Czesław Jakubek

Sośnicowice 20.09.2007

Data wytworzenia: 2007-09-21 17:42 Autor: redaktor Data publikacji: 2007-09-21 00:00 Osoba udostępniająca na stronie: root Data ostatniej modyfikacji: 2011-12-05 Osoba modyfikująca: root