Zapraszamy do składania wniosków o przyznanie nagrody "Złota Sosna"

1. „Złota Sosna” przyznawana jest za wybitne działania rozsławiające gminę lub działalność mającą wpływ na podniesienie poziomu życia mieszkańców gminy w różnych dziedzinach (gospodarka, kultura, służba zdrowia, sport, współpraca między gminna i międzynarodowa itp.).

2. „Złotą Sosnę” nadaje Rada Miejska na wniosek organizacji, związków i zrzeszeń działających na terenie miasta i gminy lub co najmniej 15 mieszkańców gminy Sośnicowice.  Prawo zgłaszania kandydatów przysługuje również Burmistrzowi Sośnicowic, stałym komisjom Rady Miejskiej, Radom Sołeckim i Radzie Mieszkańców Sośnicowic.

3. Wniosek o przyznanie “Złotej Sosny” powinien zawierać :

a/        imię i nazwisko lub nazwę instytucji zgłaszanej do nagrody,

b/        adres zamieszkania osoby fizycznej lub siedziby firmy,

c)         zgodę na kandydowanie  do nagrody  osoby zgłoszonej

d/        uzasadnienie wniosku, określenie za co należy się “Złota Sosna’

e/        dane zgłaszającego: imiona i nazwiska (lub nazwa organizacji, związku,

zrzeszenia, itp.),adresy,

4. Regulamin Przyznawania Nagrody "Złota Sosna" dostępny jako załącznik do niniejszego ogłoszenia.

Druki wniosków pobiera się w Biurze Rady Miejskiej  Sośnicowice  Rynek 17 pokój 20 I-sze  piętro, druk wniosku w wersji PDF dostępny również jako załącznik do niniejszego ogłoszenia.

Wypełnione wnioski składa się w Biurze Rady Miejskiej w Sośnicowicach  Rynek 17 pokój 20 I-sze  piętro, wnioski  muszą zostać zarejestrowane. Dopuszcza się przekazywanie wniosków pocztą. Termin składania wniosków: od 01 marca do 30 marca,  decyduje data stempla  pocztowego.

Data wytworzenia: 2014-03-03 14:17 Autor: Kazimierz Kaczmar Data publikacji: 2014-03-03 14:17 Osoba udostępniająca na stronie: Kamil Kionka Data ostatniej modyfikacji: 2014-03-03 Osoba modyfikująca: Kamil Kionka