Informacja o możliwości skorzystania z dofinansowania ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Ośrodek Pomocy Społecznej w Łanach Wielkich na prośbę Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gliwicach informuje o możliwości skorzystania z dofinansowania ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z zakresu rehabilitacji społecznej dotyczących potrzeb osób niepełnosprawnych:

1. Dofinansowanie do uczestnictwa w turnusie rehabilitacyjnym

2. Dofinansowanie do zaopatrzenia w środki pomocnicze i przedmioty ortopedyczne

3. Dofinansowanie do zakupu sprzętu rehabilitacyjnego

4. Dofinansowanie do likwidacji barier architektonicznych, w komunikowaniu się i technicznych.

Aktualne druki wniosków o dofinansowanie do wyżej wymienionych zadań są do pobrania:
- w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Gliwicach
- w Ośrodku Pomocy Społecznej w Łanach Wielkich ul. Wiejska 9 (budynek dawnej
szkoły podstawowej).

Wszelkie informacje dotyczące możliwości dofinansowania, można uzyskać codziennie w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie ul. Zygmunta Starego 17, w godz. od 9.30 do 15.30, w czwartki od 9.30 do 17.30 lub pod numerem telefonu 032/332-66-14.

Data wytworzenia: 2010-01-27 16:03 Autor: Paweł Nawara Data publikacji: 2010-01-27 14:38 Osoba udostępniająca na stronie: root Data ostatniej modyfikacji: 2011-12-05 Osoba modyfikująca: root